Митрополит Варсонофій звершив літургію у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці в день свята свт. Миколая

19.12.2020

19 грудня 2020 року, в день пам’яті свт. Миколая Чудотворця, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель храму прот. Миколай Давидовський та клірики храму.

За літургією були піднесені сугубі молитви за тезоіменитих настоятеля храму прот. Миколая Давидовського та архідиякона Миколая Кравця.

По завершені богослужіння відбулось славління свт. Миколая, архієпископа Мир Лікійського, архієрей прочитав молитву до святого угодника.

Після своєї архіпастирської проповіді владика привітав настоятеля храму і подякував за велику працю на славу Христової Церкви. Також владика привітав архідиякона і подякував багаторічну прикрасу богослужінь та вірність канонічній Церкві. Іменинникам архієрей воучив богослужбові просфори та ікони.

2 роки тому настоятель Хрестовоздвиженського храму разом з великою кількістю вірян, саме напередодні свята свт. Миколая, зустрічали нового керуючого Вінницькою єпархією владику Варсонофія. Сьогодні митрополит подякував отцю Миколаю та усім парафіянам за ту зустріч, за можливість єпархії працювати на території храму та відзначив, що в той момент, 2 року тому, пережив пасхальну радість.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024