Вінницька єпархія передала 20 тонн гуманітарної допомоги для Святогірської лаври

14.12.2020

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії було організовано збір допомоги для людей-біженців, які проживають на території Святогірської лаври. Було зібрано близько 20 тонн різних продуктів та речей, які керівник відділу Благодійності і соц. служіння диякон Георгій Толчев разом зі своїми помічниками доставили до Свято-Успенської лаври.

Черговий рейс в обитель від Вінницької єпархії став двадцять другим з початку військових дій на Донбасі.

Допомогу збирали віряни храмів міста Вінниці та Вінницької області. У погрузці продуктів також брали участь священики та диякони.

На цей раз у вантажі на Донбас є й побутова хімія, і теплий одяг, і продукти харчування: яблука з садів фермерського господарства «Перлина Поділля» Барського району, овочі, вирощені на полях Хмельницького району та у фермерському господарстві «Поплавський».

Власною продукцією – овочами, крупами, консервацією поділилися також чоловічі монастирі – Лемешівський Вінницької єпархії та Галайківський з сусіднього Могилів-Подільського.

Вінницький обласний центр народної творчості для Святогірської ікони Божої Матері передав вишитий рушник від заслуженого майстра народної творчості Галини Данилюк.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору

15 червня 2024 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Завтра, у недільний день архіпастир звершить Божественну літургію у цьому […]

15.06.2024

Вознесіння Господнє. Архієрейська літургія у соборі Різдва Богородиці міста Вінниці

13 червня 2024 року, у свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук; настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу і мир […]

13.06.2024