Вінницька єпархія передала 20 тонн гуманітарної допомоги для Святогірської лаври

14.12.2020

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії було організовано збір допомоги для людей-біженців, які проживають на території Святогірської лаври. Було зібрано близько 20 тонн різних продуктів та речей, які керівник відділу Благодійності і соц. служіння диякон Георгій Толчев разом зі своїми помічниками доставили до Свято-Успенської лаври.

Черговий рейс в обитель від Вінницької єпархії став двадцять другим з початку військових дій на Донбасі.

Допомогу збирали віряни храмів міста Вінниці та Вінницької області. У погрузці продуктів також брали участь священики та диякони.

На цей раз у вантажі на Донбас є й побутова хімія, і теплий одяг, і продукти харчування: яблука з садів фермерського господарства «Перлина Поділля» Барського району, овочі, вирощені на полях Хмельницького району та у фермерському господарстві «Поплавський».

Власною продукцією – овочами, крупами, консервацією поділилися також чоловічі монастирі – Лемешівський Вінницької єпархії та Галайківський з сусіднього Могилів-Подільського.

Вінницький обласний центр народної творчості для Святогірської ікони Божої Матері передав вишитий рушник від заслуженого майстра народної творчості Галини Данилюк.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023