Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію у м.Хмільник (+відео)

26.11.2020

26 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Хмільника.

У цей день Свята Церква відзначає пам‘ять свт. Іоанна Златоустого (347-407р.) — великого святителя, подвижника, мудрого ієрарха та проповідника.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Хмільницького округу прот. Михаїл Шикирун, настоятель храму прот. Володимир Леванчук та духовенство Хмільницького благочиння.

В цьому році настоятель храму відзначав своє 60-ліття, священик вже 38 років у священному сані і з них 24 роки звершує своє служіння у Покровському храмі Хмільника.

За літургією, від імені Предстоятеля УПЦ, митрополит Варсонофій нагородив настоятеля храму прот. Володимира богослужбовою нагородою — правом носіння другого хреста.

По завершені богослужіння і архіпастирської проповіді владика подякував настоятелю за багаторічні труди на славу Церкви Христової.

Також архієреїв нагородив багатьох помічників настоятеля Грамотами Блаженнішого митрополита Онуфрія. Були нагородженні:

Юрчишена Любов Ярославівна, Бур Галина Олександрівна, Сусол Світалана Адольфівна, Висоцька Наталя Афанасівна, Бородачова Тетяна Олексіївна, Шевчук Сергій Семенович, Бородачов Олександр Анатолійович, Хортюк Олег Степанович, Петрук Олександр Петрович, Афанасенко Олег Іванович.

Також орденом св. княгині Ольги була нагороджена Леванчук Ірина Володимирівна.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільна літургія та освячення хрестів в Іллінському монастирі міста Вінниці

26 травня 2024 року, у 4-у Неділю після Пасхи, про розслабленного, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію та освячення накупольних хрестів в Іллінському чоловічому монастирі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Андрій Балан, благочинний у справах монастирів архімандрит Єнох (Торак), намісник обителі архімандрит Аркадій (Сенчуківський), клірики монастиря та гості у священному сані. […]

26.05.2024

Клірики Жмеринського благочиння провели в останню дорогу загиблого воїна Дениса Брика

25 травня 2024 року у соборі святого Олександра міста Жмеринки було звершено чин відспівування 29-річного воїна Дениса Брика. Денис – випускник ліцею №3, закінчив Жмеринське ВПУ, працював на залізниці провідником, а згодом – на елеваторі «Кусто Агро». В січні 2023 року став на захист рідної держави і разом з побратимами 118 ОМБР захищав нашу свободу […]

26.05.2024

У Хмільнику звершено відспівування загиблого воїна Віктора Хомюка

23 травня 2024 року, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Хмільник, було звершено чин погребіння загиблого Захисника України – воїна Хомюка Віктора (Віталія) Вікторовича, 1976 року народження. Чин погребіння звершив благочинний Хмільницького округу протоієрей Олексій Бачинський, у співслужінні кліриків благочиння. Життя воїна обірвалося 21 травня 2024 року внаслідок важкого поранення під час вибуху, отриманого 8 […]

26.05.2024