Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію у м.Хмільник (+відео)

26.11.2020

26 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Хмільника.

У цей день Свята Церква відзначає пам‘ять свт. Іоанна Златоустого (347-407р.) — великого святителя, подвижника, мудрого ієрарха та проповідника.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Хмільницького округу прот. Михаїл Шикирун, настоятель храму прот. Володимир Леванчук та духовенство Хмільницького благочиння.

В цьому році настоятель храму відзначав своє 60-ліття, священик вже 38 років у священному сані і з них 24 роки звершує своє служіння у Покровському храмі Хмільника.

За літургією, від імені Предстоятеля УПЦ, митрополит Варсонофій нагородив настоятеля храму прот. Володимира богослужбовою нагородою — правом носіння другого хреста.

По завершені богослужіння і архіпастирської проповіді владика подякував настоятелю за багаторічні труди на славу Церкви Христової.

Також архієреїв нагородив багатьох помічників настоятеля Грамотами Блаженнішого митрополита Онуфрія. Були нагородженні:

Юрчишена Любов Ярославівна, Бур Галина Олександрівна, Сусол Світалана Адольфівна, Висоцька Наталя Афанасівна, Бородачова Тетяна Олексіївна, Шевчук Сергій Семенович, Бородачов Олександр Анатолійович, Хортюк Олег Степанович, Петрук Олександр Петрович, Афанасенко Олег Іванович.

Також орденом св. княгині Ольги була нагороджена Леванчук Ірина Володимирівна.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільна літургія в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

3 грудня 2023 року, в 26-у Неділію після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). На Малому вході з благословення Предстоятеля УПЦ, митрополит […]

03.12.2023

Духовенство Вінницького району придбали та передали генератор для потреб військових ЗСУ

Духовенство Вінницького районного благочиння, а також небайдужі віряни зібрали кошти і придбали інвенторний генератор для наших захисників. Цими днями, благочинний Вінницького районного округу протоієрей Миколай Строк, зустрівся з одним із наших парафіян, який також захищає нашу країну на Херсонщині та передав генератор для потреб військових на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській […]

03.12.2023

Архіпастир звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці

2 грудня 2023 року, напередодні 26-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. Разом з владикою за богослужінням молились настоятель храму протоієрей Віталій Гречко, голова служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярією єпархіального управління ієродиякон Філарет (Олівінський). Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить недільну […]

02.12.2023