Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію у м.Хмільник (+відео)

26.11.2020

26 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Хмільника.

У цей день Свята Церква відзначає пам‘ять свт. Іоанна Златоустого (347-407р.) — великого святителя, подвижника, мудрого ієрарха та проповідника.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Хмільницького округу прот. Михаїл Шикирун, настоятель храму прот. Володимир Леванчук та духовенство Хмільницького благочиння.

В цьому році настоятель храму відзначав своє 60-ліття, священик вже 38 років у священному сані і з них 24 роки звершує своє служіння у Покровському храмі Хмільника.

За літургією, від імені Предстоятеля УПЦ, митрополит Варсонофій нагородив настоятеля храму прот. Володимира богослужбовою нагородою — правом носіння другого хреста.

По завершені богослужіння і архіпастирської проповіді владика подякував настоятелю за багаторічні труди на славу Церкви Христової.

Також архієреїв нагородив багатьох помічників настоятеля Грамотами Блаженнішого митрополита Онуфрія. Були нагородженні:

Юрчишена Любов Ярославівна, Бур Галина Олександрівна, Сусол Світалана Адольфівна, Висоцька Наталя Афанасівна, Бородачова Тетяна Олексіївна, Шевчук Сергій Семенович, Бородачов Олександр Анатолійович, Хортюк Олег Степанович, Петрук Олександр Петрович, Афанасенко Олег Іванович.

Також орденом св. княгині Ольги була нагороджена Леванчук Ірина Володимирівна.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023