Святкове архієрейське богослужіння у Калинівці. 20 років освячення храму (+відео)

27.10.2020

27 жовтня 2020 року, в день пам’яті прп. Параскеви Сербської, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове соборне богослужіння у храмі на честь прп. Параскеви у місті Калинівка.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму та благочинний Калинівського округу прот. Володимир Розман та духовенство Калинівського благочиння.

У цей день духовенство і віряни міста Калинівки відзначали 20-ліття освячення свого храму.

За літургією були піднесені особливі молитовні прохання, а після відбувся молебень з нагоди 30-ліття автономії Української Православної Церкви.

Після святкового богослужіння відбулось славління прп. Параскеви та хресний хід навколо храму.

У своїй архіпастирській проповіді митрополит Варсонофій розповів про життя прп. Параскеви, а також про події 30-літньої давності — надання автономії Української Православної Церкви. Також архієрей привітав настоятеля та вірян з 20-літтям освячення храму, владика подякував настоятелю прот. Володимиру Розману за велику багаторічну працю на парафії та вірянам, які будували храм і до сьогодні допомагають священику.
Митрополит Варсонофій, за заслуги перед Українською Православною Церквою, вручив орден св. рівноап. князя Володимира I ступеня головному помічнику та меценату при будівництві храму на честь прп. Параскеви — Пилипчуку Володимиру Сергійовичу.

Від імені Предстоятеля УПЦ, Грамотами були нагородженні:

Лакізюк Володимир Володимирович, Поліщук Дмитро Григорович, Хуторнюк Олександра Миколаївна, Возняк Іван Стахович, Крот Микола Степанович, Закіпній Ольга Вікторівна, Степанчук Василь Іванович, Дувінець Ганна Володимирівна, Барташ Надія Миколаївна, Гаврилюк Василь Дмитрович, Бандуристій Ольга Іванівна, Ватаманеск Ангеліна Володимирівна.

Після богослужіння, перед архієреєм та вірянами, виступили дітки зі своїм концертом. Вихованці недільної школи розповідали історію храму, вірші та виконували церковні піснеспіви.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024