Святкове архієрейське богослужіння у Калинівці. 20 років освячення храму (+відео)

27.10.2020

27 жовтня 2020 року, в день пам’яті прп. Параскеви Сербської, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове соборне богослужіння у храмі на честь прп. Параскеви у місті Калинівка.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму та благочинний Калинівського округу прот. Володимир Розман та духовенство Калинівського благочиння.

У цей день духовенство і віряни міста Калинівки відзначали 20-ліття освячення свого храму.

За літургією були піднесені особливі молитовні прохання, а після відбувся молебень з нагоди 30-ліття автономії Української Православної Церкви.

Після святкового богослужіння відбулось славління прп. Параскеви та хресний хід навколо храму.

У своїй архіпастирській проповіді митрополит Варсонофій розповів про життя прп. Параскеви, а також про події 30-літньої давності — надання автономії Української Православної Церкви. Також архієрей привітав настоятеля та вірян з 20-літтям освячення храму, владика подякував настоятелю прот. Володимиру Розману за велику багаторічну працю на парафії та вірянам, які будували храм і до сьогодні допомагають священику.
Митрополит Варсонофій, за заслуги перед Українською Православною Церквою, вручив орден св. рівноап. князя Володимира I ступеня головному помічнику та меценату при будівництві храму на честь прп. Параскеви — Пилипчуку Володимиру Сергійовичу.

Від імені Предстоятеля УПЦ, Грамотами були нагородженні:

Лакізюк Володимир Володимирович, Поліщук Дмитро Григорович, Хуторнюк Олександра Миколаївна, Возняк Іван Стахович, Крот Микола Степанович, Закіпній Ольга Вікторівна, Степанчук Василь Іванович, Дувінець Ганна Володимирівна, Барташ Надія Миколаївна, Гаврилюк Василь Дмитрович, Бандуристій Ольга Іванівна, Ватаманеск Ангеліна Володимирівна.

Після богослужіння, перед архієреєм та вірянами, виступили дітки зі своїм концертом. Вихованці недільної школи розповідали історію храму, вірші та виконували церковні піснеспіви.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Архіпастир звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 17 квітня 2024 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

17.04.2024

Стояння Марії Єгипетської. Як подолати «грішного життя порожнечу»?

На п’ятому тижні Великого посту у храмах звершується особливе богослужіння, яке називають Стоянням Марії Єгипетської, або Маріїне стояння. Це тривала служба, яка буває тільки раз на рік. Зазвичай це утреня четверга, яка на практиці звершується напередодні ввечері. На ній повністю прочитують Великий канон Андрія Критського (в перший тиждень Великого посту канон читали невеликими частинами з понеділка по четвер). […]

17.04.2024

Загальна сповідь духовенства другого міського благочиння

17 квітня 2024 року, у середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Іоанно-Богословському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський та клірики міста. Цього дня духовенство другого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїнств. […]

17.04.2024