Четверта річниця з дня смерті засновника Лемешівського монастиря

24.08.2020

24 серпня 2020 року виповнюється 4-и роки з дня смерті засновника Іоанно-Богословського Лемешівського чоловічого монастиря — архімандрита Феодосія (Шклярука)

В селі Лемешівка Калинівського району, у храмі на честь прп. Марка Гробокопателя, який знаходиться на монастиському кладовищі, була звершена заупокійна Божественна літургія.

Літургію та панахиду на могилі покійного архім. Феодосія очолив архім. Марк (Барановський) — ігумен Лемешівської обителі, у співсужінні зі священниками єпархії. Також разом з усіма молилась ігуменя Браїлівського монастиря м. Антонія (Стеценко).

Засновник Лемешівської обителі відійшов у вічність 24 серпня 2016 року, на 56-у році життя, після тривалої хвороби.

Царство небесне та вічний спокій!

Читайте також: Митрополит Варсонофій співслужив Предстоятелю УПЦ та взяв участь у єпископській хіротонії в Феофанії

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023