Митрополит Варсонофій звершив літургію у Калинівському районі. Освячення хреста та купола

13.08.2020

13 серпня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у селі Заливанщина Калинівського району.

Його Високопреосвященству співслуживи секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Калинівського округу прот. Володимир Розман, настоятель храму прот. Віталій Трач та духовенство району.

За літургією митрополит звершив священницьку хіротонію диякона Назарія Трача.

По завершені богослужіння архієрей розповів Успеньский піст та Хрест Господній. Владика подякував настоятелю за благоустрій храму і багаторічну працю на славу Святої Церкви.

Також митрополит Варсонофій подарував ікони з календарями і щиро подякував за допомогу громадам УПЦ таким людям:

голові Калинівської районної ради Поліщуку Василю Кіндратовичу, заступнику голови Калинівської районної ради Господарецю Миколі Вікторовичу, директору СТОВ «Промінь» с. Черепашинці Боримському Івану Арсенійовичу, заступнику директора СТОВ «Промінь» с. Черепашинці, голові фермерського господарства «Колос-2» Царук Ніні Петрівні, депутату районної ради Андрійчуку Станіславу Сергійовичу, Заливанщинському сільській голові Кравчук Наталі Семенівну, Голубівському сільському голові Перегончуку Павлу Петровичу.

Сільський голова Заливанщини Наталя Семенівна щиро подякувала архієрею за візит, побажала усім Божої допомоги, а також висловила надію, що місцева влада і надалі матиме хороші відносини із Церквою, допомагаючи один одному на славу Господа.

Після літургії відбулось освячення накупольного хреста та нового купола для храму.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024