Архієрейське богослужіння в день шанування Почаївської ікони Божої Матері

05.08.2020

5 серпня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці, в день шанування Почаївської ікони Божої Матері.

Перед богослужінням архієрея зустріли піснеспівми вихованці недільної школи храму.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний першого Вінницького округу прот. Богдан Маліновський, настоятель собору прот. Максим Мельничук, почесний настоятель собору прот. Олексій Мельничук та духовенство міста.

За літургією архієрей нагородив кліриків храму богослужбовими нагородами: настоятель прот. Максим Мельничук — право звершення літургії з відкритими Царськими вратами до «Херувимської пісні», диякон Андрій Сапожник — подвійний орар.

За богослужінням були піднесені сугубі молитви про відступлення епідемії та мир в Україні.

По завершені богослужіння відбувся подячний молебень з хресною ходою навколо храму. Священики несли образ Почаївської ікони Богородиці.

Після проповіді архієрей подякував настоятелю та прихожанам храму за спільну молитву та за труди на славу святої Церкви.

Читайте також: Відео. Архієреї УПЦ у Браїлівській обителі. Святкове богослужіння. День народження митрополита Варсонофія

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023