Архієрейське богослужіння в день шанування Почаївської ікони Божої Матері

05.08.2020

5 серпня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці, в день шанування Почаївської ікони Божої Матері.

Перед богослужінням архієрея зустріли піснеспівми вихованці недільної школи храму.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний першого Вінницького округу прот. Богдан Маліновський, настоятель собору прот. Максим Мельничук, почесний настоятель собору прот. Олексій Мельничук та духовенство міста.

За літургією архієрей нагородив кліриків храму богослужбовими нагородами: настоятель прот. Максим Мельничук — право звершення літургії з відкритими Царськими вратами до «Херувимської пісні», диякон Андрій Сапожник — подвійний орар.

За богослужінням були піднесені сугубі молитви про відступлення епідемії та мир в Україні.

По завершені богослужіння відбувся подячний молебень з хресною ходою навколо храму. Священики несли образ Почаївської ікони Богородиці.

Після проповіді архієрей подякував настоятелю та прихожанам храму за спільну молитву та за труди на славу святої Церкви.

Читайте також: Відео. Архієреї УПЦ у Браїлівській обителі. Святкове богослужіння. День народження митрополита Варсонофія

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024