Митрополит Варсонофій звершив літургію в день пам‘яті Царських мучеників

17.07.2020

17 липня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь святих мучеників Царської сім‘ї у м. Вінниця.

Церква сьогодні вшановує пам‘ять святих мучеників: царя Миколая, цариці Олександри, царевича Олексія, княгинь Ольги, Татьяни, Марії і Анастасії.

За літургією архієрей нагородив настоятеля храму прот. Сергія Наваліхіна та клірика храму прот. Олексія Наваліхіна богослужбовою нагородою — правом звершення богослужіння з відкритими «Царськими вратами» до молитви «Отче наш».

Митрополит Варсонофій подякував настоятелю за труди на благо Церкві Христовій, а іменинників привітав з днем своїх Небесних покровителів.

Читайте також: Архієреське богослужіння в Літинському районі. Освячення місця під будівництво храму

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024