За останні кілька місяців в Нігерії було вбито понад 600 християн

20.05.2020

620 християн було вбито «Боко Харам» в Нігерії з початку 2020 року, звірства по відношенню до християн не розслідуються, повідомляють правозахисники.
15 травня 2020 року Міжнародне товариство цивільних свобод і правової держави «Intersociety», неурядова організація, заснована в Нігерії в 2008 році, опублікувала доповідь, у якій стверджується, що джихадісти активізували насильство по відношенню до християн. Про це повідомляє «Благовест-інфо».
У доповіді сказано, що «основні джихадісти Нігерії – бойовики з числа скотарів-фулани і «Боко Харам» – активізували насильство по відношенню до християн в центрі і на північному сході країни».
Правозахисники пояснюють, що християни сьогодні складають майже половину населення Нігерії, починаючи з 2009 року вони є постійним об’єктом нападів з боку ісламістів, свідчать експерти.
Останнім часом багато хто з християн стають жертвами викрадень з метою отримання викупу. Так, в січні цього року було викрадено четверо католицьких семінаристів. Один з них – Майкл Ннада – був убитий.

Джерело: https://spzh.news/ua

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023