Настанови святої блаженної Матрони

02.05.2020

2 ТРАВНЯ — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ БЛАЖЕННОЇ МАТРОНИ МОСКОВСЬКОЇ

 1. «Навіщо засуджувати інших людей? Думай про себе частіше. Кожна ягничка буде підвішена за свій хвостик. Що тобі до інших хвостиків?»
 2. Матінка часто застерігала людей від звернення до чаклунів і знахарів: «Для того, хто добровільно увійшов в союз з силою зла, зайнявся чарами, виходу немає. Не можна звертатися до ворожок, вони одне вилікують, а душі погублять».
 3. «Захищайтеся хрестом, молитвою, святою водою, Причастям частим… Перед іконами нехай горять лампади.»
 4. «Якщо народ втрачає віру в Бога, то його осягають лиха, а якщо не кається, то гине і зникає з лиця землі. Скільки народів зникло. Моліться, просіть, кайтеся! Господь вас не залишить і збереже землю нашу!»
 5. «Якщо вам що-небудь будуть неприємне або образливе говорити старі, хворі або хто з розуму вижив, то не слухайте, а просто їм допомагайте. Допомагати хворим потрібно з усією старанністю, і прощати їм треба, що б вони не сказали і не зробили.»
 6. «Не звертай на сон уваги, сни бувають від лукавого — можуть тільки засмутити людину, обплутати думками.»
 7. «Вам, дівчатам, Бог все простить, якщо будете віддані Богу. Хто прирікає себе не виходити заміж, та повинна триматися до кінця. Господь за це вінець дасть.»
 8. «Якщо йдете до старця або священика за порадою, моліться, щоб Господь умудрив його дати правильну пораду. Світ лежить у злі і принади, і принадність — спокуса душ — буде явна, остерігайся.»
 9. «Йди у храм і ні на кого не дивись, молися з закритими очима або дивися на який-небудь образ, ікону.»
 10. «Ворог підступає — треба обов’язково молитися. Раптова смерть буває, якщо жити без молитви. Ворог у нас на лівому плечі сидить, а на правому — ангел, і у кожного своя книга: в одну записуються наші гріхи, в іншу — добрі справи. Частіше хрестіться! Хрест — такий же замок, як на дверях.»
 11. «Силою Чесного і Животворящаго Хреста рятуйтеся і захищайтеся!»
Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Воскресіння Словущого. Осіння Пасха: історія свята

Згадування про відновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі або Воскресіння Словущого — (грец. Ανάμνηση των Εγκαινίων του Ιερού Ναού της Αναστάσεως), Святкується 13 / 26 вересня, в переддень двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Це маловідоме свято встановлено на згадку про урочисте освячення у 335 році храму збудованого святим рівноапостольним царем Костянтином Великим […]

26.09.2023

Вечірнє богослужіння пасхальним чином у вінницькому храмі Воскресіння Словущого

Увечері, 25 вересня 2023 року, напередодні престольного свята вінницького храму на честь Воскресіння Словущого, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння пасхальним чином. Архіпастирю співслужили секретар єпархії, настоятель — протоієрей Валерій Швець, благочинні та клірики міста Вінниці. Нагадаємо, завтра архіпастир звершить Божественну літургію пасхальним чином в цьому ж храмі. Зустріч владики о 8:00. Запрошуємо […]

25.09.2023

Священний Синод затвердив намісника Іллінського чоловічого монастиря міста Вінниці

25 вересня 2023 року, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулось засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. У відповідь на рапорт Преосвященного митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, Священний Синод затвердив архімандрита Аркадія (Сенчуківського) намісником чоловічого монастиря на честь пророка Божого Іллі у місті Вінниця, Вінницької єпархії. Читайте також: Звернення Священного Синоду Української Православної […]

25.09.2023