Хрестовоздвиженський храм Вінниці приймає записки на відстані, також ви можете зробити благодійну пожертву

27.04.2020

У зв’язку із запровадженням режиму карантину, Хрестовоздвиженська громада міста Вінниці запроваджує можливість онлайн подачі записок для поминання за Літургією, під час молебнів та панахид.
Записки можна подати за номером +380733192792 у Viber, Whatsapp та Telegram.
Добровільну пожертву ви можете перерахувати на карту:
5457 0822 2109 0181 Давидовський М. В.

Також ви можете подати заупокійні записки на Радоницю, записки на акафист перед образом Божої Матері «Всецариця», який звершується щоп‘ятниці, замовити Сорокоуст, поминання впродовж місяця, півроку та на рік.

Наперед усім дякуємо!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023