Митрополит Варсонофій звершив літургію в Лемешівському монастирі

22.04.2020

22 квітня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Світлу Середу в Іоано-Богословському монастирі Лемешівки.

За богослужінням архієрей нагородив ігумена та кліриків монастиря богослужбовими нагородами: архім. Марк (Барановський) — служіння з відкритими царськими вратами до Херувимської пісні; ієром. Даниїл (Кравець) — право носіння хреста з прикрасами; ієрод. Лука (Руденко) — возведений в сан архідиякона; ієрод. Саватій (Покровський) — подвійний орарь.

По завершенні молитви та пасхального хресного ходу, ігумен обителі архімандрит Марк привітав митрополита Варсонофія зі Світлим Христовим Воскресінням. В свою чергу, архієрей подякував братії монастиря за щоденні труди на славу Святої Церкви.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023