Молодіжний відділ Вінницької єпархії роздає продукти самотнім людям

01.04.2020

«Допомога уже знаходить тих, хто її потребує, у Жмеринці. Серед нас дійсно є багато людей, які в силу обставин не мають чим прогодуватися», — повідомляє сторінка Молод. відділу в Facebook.
“Хтось самотній та старенький, а хтось залишився зараз без роботи з малими онуками на руках.
Постараємося допомогти по силі кожному.
Якщо ж ви можете долучитися фінансово або взяти на себе волонтерство, пишіть: 097 126 77 35 (Жмеринка).
Спаси нас усіх, Господи!“

Також Молодіжний відділ повідомляє, що 31 березня допомогу отримала жінка, яка через карантин залишилася без роботи. На утриманні вона має хворого сина та доньку з малою дитиною.

Читайте також: Вінницька єпархія оголосила Збір допомоги для одиноких та літніх людей

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023