Молодіжний відділ Вінницької єпархії допомагає людям похилого віку

30.03.2020

Сторінка Молодіжного відділу Вінницької єпархії повідомляє у Facebook:

“Більше 20-ти оголошень про допомогу самотнім людям під час карантину було розміщено вчора у Жмеринці.
На сьогодні уже відгукнулося дві бабусі та сім’я — дідусь і бабуся.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до акції. Це дійсно важливо, адже такі люди часто навіть не знають всієї ситуації, через те, що не слідкують за новинами у ЗМІ.
Таким чином ми можемо допомогти і їм, і собі. Старенькі будуть безмежно Вам вдячні і це допоможе зберегти їх здоров’я. А ми з Вами будемо чинити по слову Божому, адже саме за такі справи з нас спитає Господь. І поки він посилає нам ось цей час благоприємний, цей день спасіння — зробімо все, щоб нам не довелося говорити з Господом словами: «Господи, коли я бачив тебе хворого — і не відвідав, голодного — і не нагодував, спраглого — і не напоїв, сумного — і не втішив..?» .
Бо все, що зробимо ми ближньому своєму — зробимо самому Господу.“

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024